Formand

Anna Andreassen

Formand.dbsk@gmail.com
Ebeltoftvej 27
8410 Rønde
Telefon: +45 31160400

Næstformand

Per Randløv Petersen

per@randlov.com
Greve Strandvej 123
2670 Greve
Telefon: +45 81 61 60 70

Sekretær

Mette Stephanie Jensen

Sekretaer.dbsk@gmail.com
Hædersdalvej 28
2650 Hvidovre
Telefon: +45 61715353

Kasserer

Erling Kolding-Jacobsen

Kasserer.Dbsk@gmail.com
Baldersbækvej 30
6682 Hovborg
Telefon: +45 75396314 – +45 20336314

Bestyrelsesmedlem

Irma Jensen

irmajensen53@gmail.com
Hædersdalvej 28
2650 Hvidovre
Telefon: +45 61715353

Bestyrelsesmedlem

Lars Bibby

Lars@bibby.dk
Ulvskovvej 140
8300 Odder
Telefon: +45 40681504

Bestyrelsesmedlem

Werner Bartsch

berner@bartsch.dk
Mellemvang 10
4990 Sakskøbing
Telefon: +45 26820851

Klubbens hoved kontonummer er:

Regnr:1551
Kontonr: 90443665

1 suppleant

Miriam Johanna Schoones

Johannaschoones@gmail.com
Byvejen 78
5620 Glamsbjerg
Telefon: +45 30914600

Forskning kontoens kontonummer er:

Regnr:1551
Kontonr: 10652073

Referater fra bestyrelsesmøder finder HER